Real Estate

Porto Lalzi

Real Estate

Porto Lalzi

LUKS DHE KOMFORT

Kënaquni me një koleksion të brendshëm unik, elegant dhe të sofistikuar. Pronat tona rezidenciale, luksoze dhe të izoluara do t'ju ofrojnë "La dolce vita" në maksimum.
beachfront property for sale in Albania

MODERNE DHE DHE PLOT JETËVila

Arkitektura moderne dhe plot sharm e vilave tona ju fton në një arratisje të ëmbël por në rehatinë maksimale. Brendësia e kuruar me kujdes do të pasurojë qëndrimin tuaj në Porto Lalzi me një ndjenjë qetësie. Një vend i shenjtë intim ku mund të mirëpresësh familjen dhe miqtë për të ëmbëlsuar dhe shijuar në maksimum ditët tuaja gjatë gjithë vitit.

MODERNEApartamente

Përdorni përfitimet e jetesës bashkëkohore përmes apartamenteve tona moderne të vendosura në godina të mrekullueshme. Hapësira banimi të bollshme me estetikë të lartë që do të ushqejnë të gjithë dëshirën tuaj të shekullit të 21-të.

https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/5-KT-web.png
https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/hd_0008_hotel2.jpg

LUKSHotele

Zyra & Shërbime

Kënaquni me një arratisje luksoze në hotelet tona me 5 yje me pamje nga peizazhet mahnitëse të ujërave të Adriatikut.

PROFESIONAL

Menaxhim Prone

Transformoni pronën tuaj të ëndrrave nga arratisja perfekte e pushimeve në investimin perfekt me ndihmën e ekipit tonë profesional të Menaxhimit të Pronës.

https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/04/Real-Estate-property-management.jpg
https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/04/Real-Estate-property-management.jpg

BANIM ME INVESTIME

Përfitoni lehtësisht një qëndrim të përhershëm në Shqipëri vetëm duke marrë pronën e ëndrrave tuaja në Porto Lalzi.

ShërbimetProjektuar për të përmbushur dëshirat tuaja.

MENAXHIM PRONE

Një mundësi e artë për të kthyer pronën tuaj nga një arratisje perfekte vetëm për pushime në një Investim dinjitoz për të gjithë vitin.

SHËRBIMET E JAHTEVE

Ne ofrojmë të gjithë gamën e shërbimeve për të akomoduar në mënyrën më të mirë të mundshme Jahte me madhësi deri në 40 m.

KATËR SEZONE

Një shkrirje e mënyrës së jetesës moderne dhe natyrës së pacënuar për t’u eksploruar gjatë gjithë vitit.

QËNDRUESHMËRIA

Një koncept dizajni që synon të ketë ndikim minimal në mjedis.

NA KONTAKTONIRezervoni një Takim

Jeni të interesuar të investoni/të blini një pronë (Vilë apo Apartament), të merrni me qira një rezidencë pushimi ose të akomodoni jahtin tuaj?
Jemi në shërbimin tuaj. Na lini kontaktet tuaja dhe do t’ju kontaktojmë së shpejti.

    Copyright © Porto Lalzi. Created by Ahead Creative.