Cittadella

Porto Lalzi

Cittadella

Porto Lalzi

Në zemër të “Yacht Lifestyle”

Një vend takimi plotë jetë dhe gjallëri, Cittadella është vendndodhja perfekte për të organizuar Evente, festa apo edhe festa në Jahte.
SHOPPING

SHOPPING

Një hapësirë e dedikuar për Shopping me Dyqane që ofrojnë Marka ndërkombëtare sinonim i cilësisë dhe përsosmërisë – nga prodhuesit elitarë të Makinave deri tek Biznese të nivelit të lartë që prezantojnë produktet e tyre në Rajon.
VILLAGE SHOPPING
BARET DHE RESTORANTET

BARET DHE RESTORANTET

Cittadella është një zonë plot sharm, mikpritëse dhe e sofistikuar që ofron shumëllojshmëri në fushën e kulinarisë, me një përzgjedhje premium të bareve dhe restoranteve buzë detit që do të kënaqin të gjitha dëshirat tuaja.
BARS & RESTAURANTS
SHËRBIMET

SHËRBIMET

Filozofia jonë e shërbimit udhëhiqet nga përsosmëria dhe cilësia premium. Qëllimi ynë është të bëjmë të mundur që të gjithë mysafirët tanë të kenë kujdes & shërbim të personalizuar duke u kujdesur në detaje për çdo kërkesë të tyren.
SERVICES

NA KONTAKTONIRezervoni një Takim

Jeni të interesuar të investoni/të blini një pronë (Vilë apo Apartament), të merrni me qira një rezidencë pushimi ose të akomodoni jahtin tuaj?
Jemi në shërbimin tuaj. Na lini kontaktet tuaja dhe do t’ju kontaktojmë së shpejti.

    Copyright © Porto Lalzi. Created by Ahead Creative.