Vila

Jetesa EkskluziveËNDËRRIMTARE

DHE PLOT KËNAQËSI

Jetesa EkskluziveËNDËRRIMTARE DHE PLOT KËNAQËSI

Modelet ëndërrimtare të vilave tona përfaqësojnë një arratisje të lezetshme në rehatinë maksimale. Brendësia e kuruar me kujdes do të pasurojë qëndrimin tuaj në Porto Lalzi me një ndjenjë qetësie. Një vend i shenjtë intim ku mund të mirëpresësh familjen dhe miqtë për të ëmbëlsuar ditët tuaja të ngrohta detare.

HAPËSIRA TË BOLLSHME BANIMI

KOPSHTE TË DEDIKUARA

BALLKONE PRIVATE

SIGURIM PRIVAT

Vilat Tona

Disa ëndërrojnë të zgjohen në një dhomë gjumi master me ballkonin buzë detit, disa të tjerë në një vilë të izoluar në afërsi të pyllit mbuluar me pisha, ndërsa të tjerë dashurojnë jetën aktive dhe të zhurmshme të Porto Lalzit. Ne kemi një shumëllojshmëri të gjerë të vilave, ku secila prej tyre ofron një përvojë jetese të ndryshme dhe unike. Midis vilave 2 ose 3-katëshe, shtëpive me ose pa pishina, oborreve të mëdha ose tarracave të bollshme, në Porto Lalzi do të gjeni atë që i përshtatet më së mirë stilit dhe dëshirave tuaja.

Kontaktoni Tani

Copyright © Porto Lalzi. Created by Ahead Creative.