Porto Lalzi

Yacht Lifestyle

Porto Lalzi

Yacht Lifestyle

Porto Lalzi

Yacht Lifestyle

PERLA E GJIRIT

Porto Lalzi

Të frymëzuar nga deti dhe rrethuar nga gjelbërimi, ne sjellim në Shqipëri projektin e parë dhe të vetëm të këtij lloji. I vendosur në një nga gjiret më të famshme dhe i rrethuar nga një peisazh befasues, Porto lalzi nuk është thjesht një Resort rezidencial, është një mënyrë e re jetese, e krijuar nga klasi dhe eleganca.

https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/4-KT-2-home.png
012345678900123456789001234567890,012345678900123456789001234567890METRA KATRORË
012345678900123456789001234567890VILA
012345678900123456789001234567890APARTAMENTE
0123456789001234567890MINUTA NGA TIRANA
https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/real-estate-homepage.jpg

LUKSPasuri të Paluajtshme

Shijoni gamën e plotë të përfitimeve që ofron jeta pranë detit dhe bëhuni pjesë e një komuniteti shumë të veçantë. Një vend i mrekullueshëm për të bërë një investim jetësor. Ndërtimi me cilësinë më të lartë dhe shumëllojshmëri zgjedhjesh si Vila, Apartamente, Hotele, Zyra dhe Shërbime.

JAHTMarina

Në Shqipëri fillon një agim i ri i “Yacht Lifestyle”. Kjo Marinë e mrekullueshme qëndron në një vend të përsosur bregdetar midis ujërave të thellë blu të Adriatikut. Një vend mahnitës për pronarët e varkave dhe një pikë referimi e vërtetë që mbart jetën në Porto Lalzi.

https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/marina-homepage.jpg
https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/marina-homepage.jpg

JAHTMarina

Në Shqipëri fillon një agim i ri i “Yacht Lifestyle”. Kjo Marinë e mrekullueshme qëndron në një vend të përsosur bregdetar midis ujërave të thellë blu të Adriatikut. Një vend mahnitës për pronarët e varkave dhe një pikë referimi e vërtetë që mbart jetën në Porto Lalzi.

Prona në Shitje Gjiri Lalzit

STILI I JETESËSCittadella

Jeta nuk do të ishte e njëjtë pa dyqanet e klasit të parë, baret më të mira dhe restorantet më ekskluzive në zonë. Çdo komponent përbën një mënyrë jetese magjike. Mundësitë e pafundme dhe aktivitetet më emocionuese presin të gjithë anëtarët e familjes.

SHËRBIMETProjektuar për të përmbushur dëshirat tuaja.

MENAXHIM PRONE

Një mundësi e artë për të kthyer pronën tuaj nga një arratisje perfekte vetëm për pushime në një Investim dinjitoz për të gjithë vitin.

SHËRBIMET E JAHTEVE

Ne ofrojmë të gjithë gamën e shërbimeve për të akomoduar në mënyrën më të mirë të mundshme Jahte me madhësi deri në 40 m.

KATËR SEZONE

Një shkrirje e mënyrës së jetesës moderne dhe natyrës së pacënuar për t’u eksploruar gjatë gjithë vitit.

QËNDRUESHMËRIA

Një koncept dizajni që synon të ketë ndikim minimal në mjedis.

MEDITERRANEAN BLISS

Gjiri i Lalzit

Rreth 35 minuta nga Tirana dhe 35 minuta nga Durrësi, pas pemëve të vjetra dhe këngës së zogjve fshihet Gjiri i Lalzit. Plazhi ofron një det mahnitës me rërë të artë. Një vend i mrekullueshëm për relaksim dhe freski gjatë verës.

https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/bay-of-lalzi-homepage.jpg

Pika Turistike

https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/Kalaja-e-Skenderbeut.jpg

Kalaja e Skënderbeut

Kalaja e Skënderbeut gjendet në pjesën verilindore të Kepit të Rodonit. Ky vend i trashëgimisë kulturore është ndërtuar në vitin 1452 dhe ka një vlerë të rëndësishme historike.
https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/Kepi-i-Rodonit.jpg

Kepi i Rodonit

Kepi i Rodonit është një nga atraksionet më të rëndësishme turistike në rajon. Është kepi më i madh në vend dhe i njohur për natyrën e tij të bukur, detin e pastër kristal dhe historinë e pasur.
https://portolalzi.com/wp-content/uploads/2023/05/Kisha-e-Shen-Ndout.jpg

Kisha e Shën Ndout

Në pjesën verilindore të Kepit të Rodonit ndodhet edhe kisha e Shën Ndout. E ndërtuar rreth shekullit të 14-të, kjo kishë konsiderohet të ketë vlera të rëndësishme historike dhe arkeologjike.
atraksione-turistike-1
atraksione-turistike-2
atraksione-turistike-3
atraksione-turistike-4
atraksione-turistike-5
atraksione-turistike-6

NA KONTAKTONIRezervoni një Takim

Jeni të interesuar të investoni/të blini një pronë (Vilë apo Apartament), të merrni me qira një rezidencë pushimi ose të akomodoni jahtin tuaj?
Jemi në shërbimin tuaj. Na lini kontaktet tuaja dhe do t’ju kontaktojmë së shpejti.

  gallery-1
  Resort Luksoz Shqipëri
  Resort Luksoz Shqipëri
  Resort Luksoz Shqipëri
  Luxury Resort Albania
  Luxurious Coastal Properties
  gallery-7
  gallery-8
  gallery-9
  gallery-10
  gallery-11
  gallery-12

  Copyright © Porto Lalzi. Created by Ahead Creative.