HomeTag

investime në pasuri të paluajtshme Archives - Porto Lalzi

Perla e fshehur në Shqipëri – Resorti luksoz Porto Lalzi

Resort luksoz në Shqipëri? I vendosur mes bukurisë së ashpër të Rivierës Shqiptare, ku Deti Adriatik i bruztë puth plazhet e pacenuara dhe ullishtat e lashta pëshpëritin sekretet në erë, shtrihet një strehë e luksit të pashembullt – resorti luksoz Porto Lalzi. Më shumë se thjesht një resort, Porto Lalzi është një ftesë për të...

Prona në Shitje në Gjirin e Lalzit

Prona në Shitje Gjiri Lalzit? Deti Adriatik shkëlqen nën diellin shqiptar, duke u përplasur me brigjet e pacenuara të Gjirit të Lalzit. Këtu, mes bukurisë natyrore që të lë pa frymë, të pret një mundësi e jashtëzakonshme: zotërimi i një pjese të parajsës në Porto Lalzi. Ky zhvillim kryesor tejkalon jetesën e zakonshme bregdetare, duke...

Prona luksoze në bregdet në pritje për ju

Eksploroni prona luksoze bregdetare Porto Lalzi, i vendosur përgjatë vijës bregdetare shqiptare, prona luksoze bregdetare. Ai qëndron si një fener luksi, me një sërë rezidencash të shkëlqyera buzë plazhit dhe prona ekskluzive bregdetare që ripërcaktojnë pasurinë. Ky rajon piktoresk është i njohur për pronat e tij të larta bregdetare dhe pallate elegante në bregdet, duke...

Copyright © Porto Lalzi. Created by Ahead Creative.